Сценарії

Казочки складаємо, бо таланти маємо

Мета: розвивати комунікативні уміння, креативне мислення, творчу фантазію, уяву; виховувати почуття прекрасного, інтерес до казок, прагнення робити добро; розвивати творчу акторську майстерність дітей. 

Сценарій СКАЧАТИ

Презентація СКАЧАТИ

Періодичні видання для молодших школярів

Мета:розширити знання дітей про дитячу періодичну пресу; активізувати інтерес до неї; розвивати уміння працювати з періодикою, формувати читацьку самостійність; практично ознайомити з поняттями «число журналу», «рік видання», «примірник», «комплект»; розвивати навички читання, комунікативні здібності; виховувати любов до рідного слова.

Сценарій Скачати

Презентація Скачати

Афганістан - чия у тім вина?

Мета заходу:розширити знання дітей про історичні події афганської війни; виховувати повагу й шану до воїнів-інтернаціоналістів та матерів, сини яких загинули в Афганістані.

Сценарій Афганістан.doc
Microsoft Word Document 60.5 KB

Життя та творчість Т. Г. Шевченка (вікторина)

Мета заходу: показати Т. Г. Шевченка як поета, який глибоко розумів роль художнього слова у формуванні людини; поглибити знання учнів про його життя й творчість.

Вікторина.doc
Microsoft Word Document 43.5 KB
Як ми знаємо творчість.ppt.pps
Microsoft Power Point Presentation 8.0 MB

Посвята в читачі

Мета заходу: виховувати у дітей любов до книжки; викликати інтерес до читання; розкрити значення книги в житті людини; виховувати дбайливе ставлення до книги.

Посвята в читачі.doc
Microsoft Word Document 73.5 KB
ПОСВЯТА в читачі Презентация Microsoft
Microsoft Power Point Presentation 9.8 MB

Write a comment

Comments: 0